قوانین و شرایط استفاده

شرایط و ضوابطی که شما در حال خواندن آن هستید وابسته به تمامی اوضاع حاکم بر جامعه می باشد و ممکن است دست خوش تغییر شوند که البته در همه ی شرایط بهبود کیفیت و رضایتمندی شما از اهداف اصلی ماست.
شما می توانید از طریق سایت ما، اینترنت و یا هر پلتفرمی رزرو خود را انجام بدهید و هنگامی که موافقت سایت را دریافت کردید دیگر نگران چیزی نباشید.

حریم خصوصی

 1. سیاست سایت ما احترام به کاربران است که براساس این مهم تمامی اطلاعات شما محفوظ می ماند و با قابلیت COOKIE برای شما شخصی سازی می گردد.
 2. تنها اطلاعاتی را که برای ما واجب و ضروری است از شما دریافت می کنیم و طبق سیاست مان همیشه محفوظ می ماند.
 3. در صورت به وجود آمدن هرگونه ابهام و یا سوال در زمینه حریم خصوصی و سیاست های مربوطه، آن را با ما درمیان بگذارید.

سرویس ها

تمامی فعالیت های ما قانونی بوده، زیر نظر مجری مربوطه
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی تعطیلات با کد IATA: 33200215
برگزار می شود و تنها از سمت ما وظیفه ارتباط با ارائه دهنده خدمات انجام می گیرد.

unnamed

 1. تیم ما خدماتی از قبیل رزرو بلیط هواپیما، تور، هتل و انواع محل های مسکونی اعم از متل و … را به شما ارائه می دهد که می توانید اطلاعات کامل و دقیق آن را از صفحات موجود در سایت با بیشترین اطلاعات ممکن ببینید و سپس آزادانه انتخاب کنید.
 2. بیشتر اطلاعات از سمت شرکت های طرف قرارداد ما می باشد و دلیل بر درستی آن نمی باشد با این حال ما نیز خودمان همیشه در تلاشیم تا صحت کامل حرف هایمان را به شما ثابت کنیم.
 3. از تمامی هزینه های دریافتی از شما مستقیما یک درصد به عنوان خیریه به بنیاد خیریه فرزانه (مدرسه سازان) تخصیص داده می شود.
 4. تمامی سرویس ها شامل بیمه می باشند.
 5. با هر ۱۰ خرید از تورهای هات وایر، ۱۰۰۰ دلار به عنوان هدیه دریافت می کنید.

هزینه ها

 1. ما بر آن هستیم تا بهترین سطح کیفیت را با کمترین هزینه ی انجام شده برای شما کاربران عزیز انجام دهیم. بنابراین کمترین میزان مالیات و ارزش افزوده بر آنها لحاظ شده ولی با تمام این اوصاف ممکن است در محل مورد نظر نرخ های ارزی دارای نوساناتی باشد که به این سبب چک کردن ایمیل ها برای کاربران باید انجام گیرد.
 2. همچنین از آنجایی که قیمت ها در سایت ما رقابتی می باشد حتما هنگام انتخاب دقت فرمایید و با پشتیبان خود مشورت نمایید.

تاریخچه

 1. تیم هات وایر تشکیل شده از کادری مجرب در زمینه ی گردشگری و همچنین افرادی کارآمد در سال ۱۳۹۴ تشکیل شده که مهمترین هدف آن ارتقا مفهوم گردشگری و تصحیح ایراد های موجود در بازار هدف می باشد.
 2. تمامی اهداف ما مبنی بر سطح رضایت شما دوستان عزیز می باشد که ممکن است سیاست هایمان نیز بر اساس همین معیار ارزنده در پاره ای از اوقات تغییر بدهیم.

قوانین عمومی

تمامی حقوق معنوی و محتوایی که در این سایت توسط شما کاربران محترم قرار میگیرد متعلق به سایت هات وایر می باشد بنابراین ما این حق را داریم که در صورت نیاز آن ها را اعلام کنیم و یا اینکه آنها را ویرایش و یا حذف کنیم.
 • هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی حق استفاده از محتوای سایت را به هیچ وجه ندارد تنها در صورتی مجاز به اینکار می باشد که که مستقیما لینک سایت ما را در محل درج نماید. نام بردن از منبع حتما باید انجام پذیرد در غیر این صورت از طریق مراجع قانونی پیگیری می شود.
 • تمامی اطلاعاتی که شما در سایت مشاهده می کنید از مراجع معتبر در این زمینه توسط تیمی مرتبط و تحصیل کرده تدوین شده است. با این حال صحت آنها از حیطه ی وظایف ما خارج است.
 • تنها دامنه ir معتبر است بنابراین مهم تمامی سایت هایی که در سایت ما لینک شده اند دلیلی بر فعالیت با تیم ما را ندارند.
 • تیم ما می تواند از تبلیغات برای بدست آوردن برخی از هزینه های احتمالی استفاده کند بنابراین در صورت لزوم می توانید در بخش تماس با ما اطلاعات خود را برای ما بفرستید.
 • هرگونه استفاده از نام هایی که مشابه با نام ما بوده و امکان ایجاد اشتباه و یا تطبیق را ایجاد کند و یا سوءاستفاده از کار ما پیگرد قانونی را در بر دارد.
 • تمامی اطلاعات اشخاص در سایت ما محفوظ هستند و تنها مراجع قانونی آن هم در مواردی که قانون ذکر می نماید امکان دسترسی به برخی از آنها را دارند.
 • کاربر موظف است هرگونه مورد مربوط به هک شدن و یا ایراد و اشکال خودرا به پشتیبان مربوطه گزارش دهد تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود در غیر اینصورت عواقب احتمالی بر عهده ی شخص می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *