تور کندلوس کلاردشت رامسر

نکات برجسته:

 • این تور ۴ روزه است.
 • هتل محل اقامت این تور، هتل پارسیان آزادی رامسر (۲ شب) + هتل پارسیان گچسر (۱ شب) می باشد.
 • حمل و نقل در این تور با اتوبوس توریستی انجام می شود.

نمای کلی:

تور BT94B5 هات وایر مربوط به توری برای سفر به استان مازندران و کندلوس، کلاردشت و رامسر است. خدماتی که در این تور ارائه می شوند عبارتند از: سفر با اتوبوس توریستی، ۳ شب اقامت، همراهی راهنمای تور، بیمه مسافرتی، ورودیه ها، پذیرایی بین روز.

شرح کامل:

کاخ ناصر الدین شاه در دو بخش بیرونی و اندرونی ساخته شده است. عمارت بیرونی در ابعاد ۱۲ در ۲۴ متر در دو طبقه در تراز سوم ساخته شده بود که در حال حاضر طبقه دوم تخریب شده. بخش اندرونی شامل دو حیاط در دو تراز متفاوت است.

گچسر نام روستایی از توابع آسارای شهرستان کرج و در مسیر جاده کرج به چالوس است. این روستا در ۶۵ کیلومتری شمال شرقی کرج واقع شده است. ارتفاع این روستا از سطح دریا ۲۲۳۰ متر است. آب و هوای گچسر در زمستان سرد و پربرف و در تابستان مطبوع و دلپذیر است.

غار یخ مراد در حوالی روستای آزادبر و روستای کهنه ده در منطقه گچسر و جاده چالوس می‌باشد. دریچه ورودی این غار در ارتفاعات کوه‌های منطقه واقع شده‌است و مسیر غار عموما شیب دار و رو به پایین می‌باشد که نهایتا با رسیدن به اعماق کوه، با چشمه‌های یخ زده در کف زمین و استالاکتیتهای اسفنجی غار مواجه می‌شویدارتفاع این غار از سطح دریا در حدود ۲۶۴۰ متر می‌باشد و دهانه این غار سه متر پهنا و هشت متر ارتفاع دارد.

دهکده کندلوس در امتداد دره زانوس، و منطقه سرسبز و زیبای کجور، یکی از اولین و کهن ترین سکونت گاه‌های انسان در استان مازندران قرار دارد.

کلاردشت دشتی است در میان دره‌ای باز و گسترده که ییلاقات و آبادی‌های فراوانی را در بر گرفته‌است با رودخانه‌ای پر آب و زیبا و ویلاهای متعدد از محل‌های مهم و جاذبه‌های گردشگری ویژه منطقه به شمار می‌رود. کلاردشت در ایران به بهشت گمشده معروف شده وهرساله به دلیل زیبایی طبیعی و بی‌نظیر و آب و هوای بسیار مطبوع و به ویژه درفصل تابستان پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی است.

رامسر از سمت شرق به تنکابن از غرب به جلگه رودسر اولین شهرستان شرق گیلان، از جنوب به کوههای البرز و از سمت شمال به دریای خزر محدود است. آب وهوای رامسر در تابستان گرم و مرطوب و در زمستان سرد است. نزدیکی جنگل و دریا در این شهر زیبایی ویژه‌ای به این شهر داده‌است و این امر موجب گیرایی گردشگران در فصل تابستان و روزهای تعطیل می‌شود. رامسر دارای فرودگاه است. مناطق ییلاقی رامسر مانند جواهرده بسیار زیبا و خوش‌آب‌وهوا است.

جدول زمان بندی تور:

کدگروه تاریخ حرکت تاریخ برگشت توضیحات بیشتر
۱۴۷ سه شنبه ۰۶/۰۵/۹۴ جمعه ۰۹/۰۵/۹۴
۱۴۸ سه شنبه ۱۳/۰۵/۹۴ جمعه ۱۶/۰۵/۹۴
۱۴۹ سه شنبه ۲۰/۰۵/۹۴ جمعه ۲۳/۰۵/۹۴
۱۵۰ سه شنبه ۲۷/۰۵/۹۴ جمعه ۳۰/۰۵/۹۴
۱۵۱ سه شنبه ۰۳/۰۶/۹۴ جمعه ۰۶/۰۶/۹۴
۱۵۲ سه شنبه ۱۰/۰۶/۹۴ جمعه ۱۳/۰۶/۹۴
۱۵۳ سه شنبه ۱۷/۰۶/۹۴ جمعه ۲۰/۰۶/۹۴
۱۵۴ سه شنبه  ۲۴/۰۶/۹۴ جمعه ۲۷/۰۶/۹۴

برنامه سفر تور:

 • روز اول تور: ساعت ۷ صبح حرکت از تهران به سوی جاده چالوس و دیدار از ییلاق شهرستانک و کاخ ناصرالدین شاه، ورود به هتل گچسر و عصر دیدار از غار یخ مراد و اقامت در هتل گچسر
 • روز دوم تور: حرکت به سوی دهکده کندلوس و ادامه مسیر به سوی کلاردشت و جنگل های عباس آباد و اقامت در هتل رامسر
 • روز سوم تور: دیدار از تله کابین رامسر و کاخ رضا شاه و جاده جواهر ده
 • روز چهارم تور: گشت و گذار در رامسر و برگشت به تهران بعد از صرف ناهار

مهمترین نکاتی که باید بدانید:

 • در کلیه تور های زمینی سفر با وسیله نقلیه توریستی با توجه به تعداد مسافر برگزار می شود. (زیر ۸ نفر با ون، ۹ الی ۱۵ نفر با میدل باس و ۱۵ نفر به بالا با اتوبوس)
 • در تور های هوایی سفر با هواپیما و با توجه به مسیر با انواع ایر لاین ها ازقبیل ایران ایر، ماهان، آسمان، آتا، کیش ایر، ایران ایر تور و … انجام می شود و هات وایر هیچ تعهدی در رابطه با پرواز با یک ایر لاین مشخص و ساعت مشخص ندارد.
 • در کلیه تور ها فقط هزینه ناهار و شام به عهده مسافر است و کلیه هزینه ها از قبیل صبحانه، بوفه، پذیرایی بین روز، آب معدنی، چای، نسکافه، بستنی، بیمه مسافرتی، ورودیه اماکن دیدنی و … به عهده ی هات وایر می باشد.
 • راهنمای تور حرفه ای از آغاز تا پایان تور و در تمامی لحظات سفر مسافرین را همراهی می نماید.
 • ساعت حرکت انواع تور زمینی ۵ صبح و از مقابل هتل لاله تهران در خیابان فاطمی می باشد (لطفا ۱۵ دقیقه قبل روبروی هتل حضور داشته باشید)
 • محل حرکت تور های هوایی از تهران فرودگاه مهر آباد است و مسافرین در فرودگاه مقصد مورد استقبال راهنما قرار می گیرند.
 • امکان همراه شدن با تور ها از مبدا تهران برای ساکنین سایر شهرها با هماهنگی با هات وایر وجود دارد.
 • اولویت نشستن در صندلی اتوبوس بر اساس زمان ثبت نام است.
 • هتل محل اقامت تور ها، بهترین هتل هر شهر است اما بهترین هتل ایران نیست و با توجه به شرایط هر منطقه است.
 • برنامه تور ها طبق سفر نامه وب سایت اجرا می شود.